Hakkımızda

KRESS HAKKINDA

Kress kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırma hedefi ile, inovatif, pratik ve güvenli ürünler geliştiren küresel bir marka olmayı amaçlamaktadır. Bu çerçevede bakıldığında ürünlerimiz, hammadde aşamasından nihai ürün durumuna gelene kadar kat ettiği aşamaların tamamında tüm kalite sertifikalarına ve testlerine ara mamül ve nihai ürün anlamında haizdir.

NEDEN KRESS

Türkiye’den dünyaya açılacak bir marka geliştirmeyi kendine hedef edinmiş KRESS DAĞITIM PAZARLAMA LTD. ŞTİ. ekibi markanın diğer ülkelerde de telaffuzunun kolay söylenmesi açısından böyle bir marka ismi tercih etmiştir. Kress %100 bir TÜRK markasıdır ve ürünlerinin tamamı Türkiye de üretilmektedir.

İŞ ORTAKLARI

KRESS markası yatay müşteri gruplarında aynı fiyat uygulaması ile küçük elektrikli ev aletleri ve elektronik sektöründe istikrar vaad eden bir firma konumundadır. İş ortaklarımızı markamıza birer yatırımcı olarak görmekte ve onların çıkarlarını kendi çıkarlarımızla aynı paralelde görme felsefesini benimsemekteyiz.

ŞEFFAF ŞİRKET ANLAYIŞI

Ürünlerimizin ve şirketimizin gizli hiçbir bilgisi yoktur. Şirket bütçemiz tamamen şeffaf ürün geliştirme ve üretim aşamalarımız tüm açıklığıyla tüketicilerin ve iş ortaklarımızın bilgilerine açıktır.

SATIŞ SONRASI DESTEK

KRESS ürünlerinin ilk amacı kaliteyi üretirken yakalamaktır. Satış sonrasında Kress ekibi kullanıcılarla birebir iletişim halinde olup tüm teknik servis ve çözüm yönlendirmelerini kendi bünyesinde gerçekleştirmeyi kendine prensip edinmiştir. Kullanıcılarımız satış sonrası teknik servis noktaları ile değil direk Kress müşteri hizmetleri ile iletişim kurmakta ve ürünlerin tamiri ve sorunlarının giderilmesi ile ilgili Kress ekibi takip içerisinde olup kullanıcılarımızı kısa mesajla bilgilendirmektedir.

Bizimle İletişime Geçin

Elektrikli Ev Aletleri Sektöründeki Dev Ağınız …

Haber Bültenimize Üye Olun

Mail Adresleriniz hiçbir şekilde üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır.